Maca

Maca (Lepidium meyenii) należąca do rodziny kapustowatych, występuje naturalnie zaliczana jest do roślin o działaniu adaptogennym, wzmacnia organizm i działa rewitalizująco. Korzeń maca obfituje w wiele substancji odżywczych i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. To bogate źródło dobrze przyswajalnych aminokwasów, węglowodanów, kwasów tłuszczowych, witamin (B1, B2, C, B3), minerałów (żelazo, selen, mangan, cynk, miedź, bor) oraz polifenoli. Wykazuje działanie afrodyzyjne, zwiększa popęd seksualny i wpływa korzystnie na płodność
kobiet i mężczyzn. Ze względu na właściwości antyoksydacyjne wpływa ochronnie na komórki nerwowe i opóźnia procesy starzenia się organizmu. Dodatkowo, poprawia funkcjonowanie poznawcze, wpływa korzystnie na procesy uczenia się i zapamiętywania, zmniejsza uczucie stresu i lęku, oraz niweluje zmęczenie.

Allegiant is a business WordPress theme geared towards online businesses and agencies.

This theme is focused towards providing a complete showcase of your portfolio, sporting a full-page design that will surely wow your visitors.

Flickr Images