Boswellia

Boswellia serrata jest rośliną powszechnie stosowaną w medycynie ajurwedyjskiej. Poza właściwościami medycznymi, produkuje ona kadzidło indyjskie, Salai, o których mowa w sanskrycie jako Olibanum indicum. Boswellia pochodzi z większości Indii i regionu Punjab, który rozciąga się do Pakistanu. Ekstrakty z Boswellia zostały klinicznie przebadane pod kątem zapalenia kości i stawów – szczególnie w przypadku zapalenia kości i stawów kolana – a wyniki badań wykazały poprawę zarówno w zmniejszeniu bólu, jak i funkcji. Zgłaszano pozytywne skutki działania leku w niektórych przewlekłych stanach zapalnych; przy
reumatoidalnym zapaleniu stawów, astmie oskrzelowej, zapaleniu kości i stawów, wrzodziejącym zapaleniu okrężnicy i chorobie Crohna. Okazuje się być również pomocna w leczeniu biegunki, chorobach skóry, astmie, problemach z wątrobą czy układem krążenia. Działa ochronnie na neurony, wpływa na poprawę nastroju oraz wykazuje działanie przeciwdepresyjne oraz przeciwlękowe. Jest uważana na bezpieczną oraz nie wywołuje skutków ubocznych.

Allegiant is a business WordPress theme geared towards online businesses and agencies.

This theme is focused towards providing a complete showcase of your portfolio, sporting a full-page design that will surely wow your visitors.

Flickr Images